SanaL.ForumsLife.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SanaL.ForumsLife.Com

SanaL.ForumsLife.Com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Anneden Garip Ceza

2 posters
YazarMesaj
özCANRAP
Admin
özCANRAP

Anneden Garip Ceza Empty
MesajKonu: Anneden Garip Ceza   Anneden Garip Ceza Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 7:46 pm

ABD’nin Tennessee eyaletine bağlı Memphis kentinde, 13 yaşındaki kızının yaramazlıklarından bıkan anne, üzerinde dikkat çekici bir yazıyla işlek bir caddede ayakta durma cezası verdi.
Tashara Wilkins adlı 13 yaşındaki kız, üzerinde "Anne, babama itaat etmiyorum. Ben bir yalancıyım. Annemden çalıyorum. Çok kötü bir huyum var" yazısıyla yoldan geçenlerin şaşkın bakışları arasında caddede bekleme cezasını çekti.

Anne Cherie Wilkins, verdiği ceza hakkında WMC-TV adlı televizyon kanalına yaptığı açıklamada, "Diğer hiçbir cezalandırma yöntemi işe yaramadı. Bu yüzden bugün kızımı toplum önünde utandırıyorum. Umarım bunun ona faydası olur. Çocuğumu seviyorum. Onu öldüresiye dövebilirdim ama yapmıyorum" diye konuştu. Bayan Wilkins, kızını pazar sabahı yaptığı kötü bir davranış nedeniyle cezalandırdığını sözlerine ekledi.
Cezasını çeken Tashara da yaptığı yaramazlıkları gösteren bir yazıyı üstünde taşımasının kendisinin gözünü açtığını belirterek "Bu ceza işe bile yarayabilir. Daha iyi davranmaya başlayacağım, çünkü herkes bana üstümdeki yazıyla deliymişim gibi bakarken burada dikilmek istemiyorum" dedi.

Bayan Wilkins, verdiği cezanın henüz bitmediğini, kızının salı günü kiliseye giderken de yine aynı yazıyı üzerinde taşıyacağını söyledi.
https://sanal.123.st
ß@R!$

ß@R!$

Anneden Garip Ceza Empty
MesajKonu: Geri: Anneden Garip Ceza   Anneden Garip Ceza Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 4:52 pm

Gzlmiş.Burdan yaramaz çocuklu ailelere duyurulur Laughing Very Happy lol!
http://internetkolik.hareketforum.net

Anneden Garip Ceza
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza Feat Fuat Pardon